środa, 9 września 2015

Uprawnienia SEP w Centrum Szkoleń

Pracuję w ogólnopolskiej firmie Centrum Szkoleń i od wielu lat posiadam szereg bardzo przydatnych uprawnień – na wózki jezdniowe, na podnośniki koszowe, na różne inne urządzenia transportu bliskiego. Ale to nie jedyny zakres, w którym specjalizuje się moja firma. Ponadto robimy kursy i szkolenia na tzw. SEP-y, czyli elektryczne, gazownicze, energetyczne. SEP to Stowarzyszenie Elektryków Polskich, instytucja, która jako jedna z niewielu w Polsce ma prawo do wydawania uprawnień poza technikami i szkołami zawodowymi. Jeśli jeden przegapiłeś ten moment i nie poszedłeś dawniej do zawodówki lub technikum o profilu elektrycznym, to teraz masz szansę nadrobić tamte lata – wystarczy, że zapiszesz się na nasz kurs SEP. 

Kursy SEP


Kursy SEP składają się z trzech modułów, trzech różnych szkoleń dających uprawnienia w zakresie G1: elektryki; G2: energetyki; G3: gazownictwa. Dzięki naszym szkoleniom i profesjonalnym instruktorom oraz wykładowcom poznasz wszystkie tajniki pracy w danym zawodzie oraz przećwiczysz wszystkie praktyczne zagadnienia. Bez problemu i śpiewająco przejdziesz przez egzaminy SEP. Niczym się nie martw, naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do odpowiedniego sprawdzianu Twoich umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą absolutnie nową ofertą na stronie internetowej. Jesteśmy rodzinną firmą organizującą od lat szkolenia z zakresu urządzeń podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego, teraz rozszerzamy zakres kursów i szkoleń, a jedną z nowości są właśnie uprawnienia SEP na elektryka, gazownika i energetyka.

2 komentarze:

  1. To są kursy SEP organizowane na terenie całej Polski?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, organizujemy kursy na terenie całej Polski.

    OdpowiedzUsuń