środa, 9 września 2015

Uprawnienia SEP w Centrum Szkoleń

Pracuję w ogólnopolskiej firmie Centrum Szkoleń i od wielu lat posiadam szereg bardzo przydatnych uprawnień – na wózki jezdniowe, na podnośniki koszowe, na różne inne urządzenia transportu bliskiego. Ale to nie jedyny zakres, w którym specjalizuje się moja firma. Ponadto robimy kursy i szkolenia na tzw. SEP-y, czyli elektryczne, gazownicze, energetyczne. SEP to Stowarzyszenie Elektryków Polskich, instytucja, która jako jedna z niewielu w Polsce ma prawo do wydawania uprawnień poza technikami i szkołami zawodowymi. Jeśli jeden przegapiłeś ten moment i nie poszedłeś dawniej do zawodówki lub technikum o profilu elektrycznym, to teraz masz szansę nadrobić tamte lata – wystarczy, że zapiszesz się na nasz kurs SEP. 

Kursy SEP


Kursy SEP składają się z trzech modułów, trzech różnych szkoleń dających uprawnienia w zakresie G1: elektryki; G2: energetyki; G3: gazownictwa. Dzięki naszym szkoleniom i profesjonalnym instruktorom oraz wykładowcom poznasz wszystkie tajniki pracy w danym zawodzie oraz przećwiczysz wszystkie praktyczne zagadnienia. Bez problemu i śpiewająco przejdziesz przez egzaminy SEP. Niczym się nie martw, naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do odpowiedniego sprawdzianu Twoich umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą absolutnie nową ofertą na stronie internetowej. Jesteśmy rodzinną firmą organizującą od lat szkolenia z zakresu urządzeń podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego, teraz rozszerzamy zakres kursów i szkoleń, a jedną z nowości są właśnie uprawnienia SEP na elektryka, gazownika i energetyka.

4 komentarze:

 1. To są kursy SEP organizowane na terenie całej Polski?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, organizujemy kursy na terenie całej Polski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem jeśli ktoś zawodowo zajmuje się elektryką to z pewnością powinien odbyć kurs zawodowy na uprawnienia SEP. Jeśli ktoś ma dopiero w zamiarze się kształcić to fajną ofertę ma https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe i myślę że każdy na pewno znajdzie tam odpowiedni kurs dla siebie. W końcu należy cały czas się doszkalać i zwiększać swoje kwalifikacje.

  OdpowiedzUsuń